Tři dny s matematikou
Aktualizováno dne 10.11.2015
4. 11. - 6. 11. 2015 (středa - pátek) v Ústí nad Orlicí

První informace o setkání v Ústí nad Orlicí 2015

Témata a zaměření dílen: Proč je taková neúspěšnost našich studentů v matematice? Je matematika pro každého? Rizika neoliberálního přístupu ke vzdělávání. Hříčky a hlavolamy z různých odvětví matematiky. Využití softwaru Geogebra v matematice.

Prezentace a příspěvky můžete najít na www.skola-auto.cz

Jednalo se o celostátní setkání učitelů matematiky středních odborných škol, středních odborných učilišť a integrovaných středních škol.

Pořadatelé:

Společnost učitelů matematiky JČMF
Jednota českých matematiků a fyziků, pobočka Pardubice
Střední odborná škola automobilní a Střední odborné učiliště automobilní Ústí nad Orlicí

6. ročník konference 2010

5. ročník konference 2008