projekt
Zajímavé semináře zaměřené na zvyšování finanční a ekonomické gramotnosti studentů formou virtuální hry.
Zde si můžete stáhnout publikaci KMDM PedF UK.
ActiveMath je podnětné prostředí pro výuku matematiky založené na principu webových stránek.
Zde si můžete stáhnout demonstrační program na dělitelnost a číselné soustavy.
Zde nabízíme k praktickému využití několik matematických témat zpracovaných formou zadání úloh, které je možné zadat přímo žákům a studentům. Pro ty, kteří se chtějí o určitém tématu dozvědět víc, uvádíme většinou i odkaz na další články.